01 Budowanie marki osobistej w Social Mediach

meetMedia jest to przestrzeń stworzona dla miłośników marketingu. Spotkania będą odbywać się raz w miesiącu, a każde z nich wyjątkowe. Co miesiąc poruszać będziemy tematy, oczywiście związane z marketingiem, przez trzy różne „miejsca siedzenia”. Początkowo będzie krótki fuckup, następnie będzie prelekcja z rzetelną wiedzą, a na koniec wiedza z inspiracją… czyli czysta praktyka, która pomogła prelegentowi sukcesywnie dążyć do wyznaczonego sobie celu. Dodatkowo będą organizowane luźne spotkania Społeczności meetMedia, podczas których postawimy na networking.

Pierwsze wydarzenie:

„01 Budowanie marki osobistej w Social Mediach” Zobaczcie również : TUTAJ!

Agenda wydarzenia: 

18.10 – 18.50;fuckup Wiktora Jodłowskiego
Przedsiębiorca, który uwielbia pokazywać, że są na świecie ludzie, którym zależy na innych. Buduje swoje życie i firmę w oparciu o autentyczne, silne relacje. Na co dzień prowadzi inkubator językowy, w którym wraz z 30-osobowym zespołem, na bazie stworzonej przez siebie metody, pomaga setkom klientów w przełamywaniu bariery mówienia po angielsku. Po godzinach pracy uwielbia spędzać czas ze swoją ładniejszą połówką, w towarzystwie dobrego filmu. Wiktora znajdziesz tutaj, gdzie regularnie prowadzi transmisje video na żywo, podczas których dzieli się swoim doświadczeniem z zakresu komunikacji, budowania relacji i języków obcych: Talkersi.

18.55 – 19.35; prelekcja Anny Marii Wiśniewskiej

Pasjonatka social media marketingu, która pokazuje, że media społecznościowe można w prosty sposób wykorzystać do budowania spójnego, skutecznego wizerunku oraz promocji swojego biznesu. Prowadzi agencję Socialme Agency. Pomysłodawczyni akcji #WiecejDziewczyn, która wspiera kobiety w ich działaniach. Z wykształcenia prawnik, z zamiłowania marketer, sprzedażowiec i PRowiec

19.40 – 20.20; inspiracja Bartłomiej Rogacewicza

Współtwórca podcastu technologicznego shufflecast, organizatorem Czwartkowe Spotkania Social Media oraz Social Media Managerem. Na co dzień pomaga w klientom w budowaniu marki osobistej, z którą uwielbia eksperymentować. Dodatkowo pełni funkcję Pełnomocnika zarządu Instytutu Badawczego Innowacyjnych Technologii. Fascynuje go projektowanie i podążanie za wizja co potem tworzy wizerunek firm czy projektów bardziej artystycznych jak na przykład działalność muzyków. Tworzenie teledysków rysowane i tworzenie fajnych rzeczy które inspirują i wnoszą powiew świeżości.

Zobaczcie : TUTAJ!