14 edycja akcji „Toruń za pół ceny” wiosna 2018!

20-22 kwietnia Kopernik stawia połowę!
To już CZTERNASTA edycja popularnej akcji z której słynie Toruń, która odbędzie się od 20 do 22 kwietnia 2018 roku.
Wszystko zaczęło się jesienią 2010 roku, kiedy odbył się pierwszy Toruń za pół ceny. Od tego czasu turyści i mieszkańcy pokochali weekendy pełne zniżek w mieście pierników i Kopernika. Zainteresowanie akcją było tak ogromne, że już trzy lata później miasto Toruń zdecydowało się organizować ją dwa razy w roku – na początku i na końcu sezonu turystycznego. W pierwszej edycji udział wzięło ponad 50 partnerów, aktualnie od kilku edycji ich liczba sięga powyżej 200. Organizatorzy dbają, by jakość oferowanych usług i produktów była na najwyższym poziomie jednocześnie umożliwiając lokalnym firmom biorącym udział w akcji promocję lokalną i ogólnopolską.
Jesteśmy dumni z Torunia i chcemy pokazać go jak największej liczbie osób, dlatego do każdej edycji akcji zapraszamy partnerów reprezentujących różne branże – hotele, restauracje, kawiarnie, instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe. W czasie promocyjnego weekendu można odwiedzić muzea, planetarium, centrum nauki, wypić kawę, zjeść pyszny obiad z całą rodziną, zwiedzić miasto z przewodnikiem czy zrobić zakupy o 50% taniej i nie tylko!
Już wkrótce listę miejsc, gdzie będzie można skorzystać ze zniżek zobaczycie : TUTAJ!
Miejsca, które biorą udział w akcji „Toruń za pół ceny” w promocyjny weekend są oznaczone specjalnymi plakatami, tak aby turyści oraz mieszkańcy Torunia nie mieli wątpliwości, których lokali/instytucji dotyczy zniżka.
ORGANIZATOREM akcji jest Miasto Toruń. Więcej informacji : TUTAJ!

Na zgłoszenia od firm chętnych by przyłączyć się do akcji organizatorzy czekają do 23 marca 2018 roku.

Poleca i zaprasza Pozytywny Portal : www.Pomorzanie.info – FANPAGE : @StudentTrojmiasto