Bieg dla Pań z firmą Alexander – sobota 8.04.2017 godz. 12.00

Miło nam poinformować, że partnerem sobotniego biegu ( zbiórka o godz. 12.00 przy hali OLIVIA )  została firma „ALEXANDER” – oczywiście wśród nagród będzie ich najnowsza gra „GDYBYŚ BYŁ”. Więcej informacji o grach firmy „Alexander” znajdziecie : TUTAJ.

O FIRMIE ALEXANDER:

Alexander to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, produkująca od ponad 40 lat gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Najważniejszą wartością dla nas jest wspólnie spędzany czas w rodzinnym gronie, który buduje wzajemne, pozytywne relacje. Dlatego celem firmy jest dostarczanie polskim rodzinom mądrej, rozwijającej rozrywki, która wspaniale wpływa na pogłębianie więzi i gwarantuje wszystkim dobrą zabawę. Istotna dla firmy jest także edukacja przez zabawę. Alexander dba o to, żeby jego produkty były przystępne dla przeciętnej polskiej rodziny, dlatego stosuje wyważoną politykę cenową. Pasja, entuzjazm, kreatywność i wzajemny szacunek są wartościami budującymi wzajemne relacje pracowników. Kochamy to co robimy i dobrze bawimy się w swoim towarzystwie, dlatego wymyślamy wspaniałe produkty. Wszystkie komponenty dostępne w naszych grach i zabawkach edukacyjnych produkowane są  w naszym zakładzie, znajdującym się w Chwaszczynie koło Gdyni.

 

CZY ZNASZ SWOJE PRAWDZIWE JA?

ZAGRAJ W „GDYBYŚ BYŁ…” I PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Chwaszczyno, dnia 15 lutego 2017r. – Alexander, jeden z wiodących producentów gier planszowych i edukacyjnych, wprowadził na rynek grę planszową „Gdybyś Był…”, dedykowaną do rozgrywek rodzinnych i w gronie przyjaciół. Nowa planszówka to świetny sposób na sprawdzenie jak postrzegamy samych siebie i jakie wyobrażenia mają o nas inni. W grze znajdziemy 330 haseł oraz 1650 przezabawnych, czasem kontrowersyjnych odpowiedzi. Przemyślana mechanika oraz lekka doza hazardu, sprawia, że rozgrywka jest niezwykle emocjonująca. Produkt przeznaczono dla graczy od 12 roku życia.

Planszówka „Gdybyś był…” to świetna alternatywa dla osób spotykających się w rodzinnym lub przyjacielskim gronie. W trakcie gry możemy dowiedzieć się wiele o sobie i swoich bliskich, równocześnie zapewniając wszystkim świetną zabawę. W rozgrywce nie potrzebujemy szczęścia ani specjalistycznej wiedzy. Trzeba jedynie ujawnić swój światopogląd. Uczestnicy zdobywają punkty typując trafnie kim, lub czym byliby współgracze w alternatywnym świecie. Co zadecyduje o naszej odpowiedzi? Skojarzenie z czyimś wyglądem, osobowością czy zainteresowaniami? To zależy wyłącznie od naszej wyobraźni i subiektywnego spojrzenia!

Zasady gry są proste. W jednej rozgrywce może uczestniczyć od 3 do 8 graczy. Każdy z biorących udział w grze otrzymuje po pięć kart odpowiedzi (z numerami od 1 do 5) oraz po 3 żetony do obstawiania stopnia pewności przy wyborze odpowiedzi. Grę rozpoczyna ten, kto akurat dziś najmniej ma na nią ochotę, aby już po chwili świetnie się bawić i śmiać z innymi. Tak to działa! Rozpoczynający gracz bierze jedną kartę ze stołu, kręci strzałką i odczytuje na głos pytanie – dedykując je osobie, na którą wskazała zatrzymana strzałka. Przykładowo może to być pytanie typu: Piotrze gdybyś był wsią to…… i tu odczytujemy dostępne warianty odpowiedzi  – byłbyś wsią o nazwie: Ameryka, Jęczydół, Nowe Laski, Stare Niemyje, czy Zadobrze? Wszyscy uczestnicy gry zastanawiają się, która wersja najlepiej pasuje do pytanego rywala. Odpowiedź, która pojawia się najczęściej jest poprawna – ci, którzy jej udzielili posuwają się w stronę mety. Sekwencję zdarzeń powtarza się w każdej rundzie. Wygrywa osoba, która pierwsza dotrze na metę.

Gra zawiera : planszę, tarczę losującą ze strzałką, 165 dwustronnych kart z pytaniami, 40 kart z odpowiedziami, 24 żetony do obstawiania, 8 pionków,  instrukcja.

Grę „Gdybyś był…” można kupić w dobrych sklepach z zabawkami, w sugerowanej cenie 56,50 PLN.

Podsumowując – jeśli szukacie niebanalnego sposobu spędzania wolnego czasu, dobrej zabawy i zaskakującej wiedzy na swój temat to gra planszowa „Gdybyś był…” jest doskonałym rozwiązaniem!  Warto wiedzieć przecież….

Poleca StudentTrójmiasto.pl