Co zobaczyć w niedzielę na Pomorzu?

Jeszcze w niedzielę 19 lutego w hali „ERGO-ARENA” na granicy Gdańska i Sopotu będą się odbywały  targi domów i mieszkań, czyli przegląd nowych ofert mieszkaniowych dla zainteresowanych zakupem nieruchomości w Trójmieście i okolicach. Organizatorzy zapraszają od 10.00 – 17.00. Wstęp wolny!

Teatr na Plaży w Sopocie zaprasza na „Lśnienie” – horror w wszech czasów Stephena Kinga, połączenie słuchowiska radiowego, inscenizowanego czytania i spektaklu teatralnego z muzyką na żywo. Niedziela godz. 17.30, Sopot ul. Mamuszki 2. Repertuar tutaj.

Teatr Miejski im. Witolda Gombrowicza w Gdyni  w niedzielę 19.02 o godzinie 19.00 „CAFE LUNA” reżyseria Józef Opalski. Repertuar tutaj.

Wejherowskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl „Pomoc domowa” Marca Camolettiego w niedzielę o godzinie 16.00 oraz o 19.00: „Dla rezolutnej pokojówki Nadii nowa praca oznacza nowe kłopoty, choć entuzjastycznie oddający się romansom chlebodawcy pozwalają jej drenować swoje portfele i barek. W spektaklu publiczność odnajdzie wszystkie chwyty klasycznej farsy”…

Starogardzkie Centrum Kultury wystawia przedstawienie dla dzieci „Szewc Kopytko i Kaczor Kwak” w niedzielę 19 lutego o godz. 16.00