DERBY TRÓJMIASTA, sobota, 7.04.2018 godz. 18.00 Lechia-Arka na Stadionie Energa Gdańsk

Kolejne Derby Trójmiasta już 7 kwietnia o godzinie 18.00 na Stadionie Energa Gdańsk. Przy awansie Arki do pierwszej ósemki Ekstraklasy to będzie już ostatnia derbowa potyczka Lechii z Arką ponieważ Lechia nie ma już nawet teoretycznych szans na grę w grupie najlepszych zespołów. Ewentualnie zespoły z Trójmiasta mogą spotkać się wśród zespołów walczących o utrzymanie – to jednak zależy wyłącznie od Arki. Żeby zagrać w grupie najlepszych 8 drużyn w Polsce, Arka musi wygrać ostatnie 2 mecze i liczyć na korzystne wyniki innych ekip. Ostatni mecz z Legią Warszawa, Arka wygrała 1:0, a teraz na koniec wspomniane derby z Lechią Gdańsk. Zadanie bardzo trudne, jednak piłka nożna jest sportem nieprzewidywalnym, trzeba grać do końca…

Dla naszych fanów mamy VOUCHER dla 2 osób na DERBY TRÓJMIASTA!

Oto co trzeba zrobić żeby otrzymać vouchery  :

  • polubić nasz fanpage : @StudentTrojmiasto
  • w komentarzu pod postem oznaczyć jak największą ilość osób, którym chcesz przypomnieć o sobotnich DERBACH
  • wysłać wiadomość ( w zakładce O NAS, wybrać KONTAKT ) o temacie DERBY TRÓJMIASTA podając imię i nazwisko – dokładnie o godz. 22.00 w piątek, 6 kwietnia  2018 )
  • czekać na informację zwrotną ( taką informację otrzyma tylko osoba, która : spełni warunki zabawy i oznaczy największą ilość osób)

Do zobaczenia na Stadionie Energa Gdańsk w sobotę 7 kwietnia 2018 roku o 18.00 !

Pozdrawia Pozytywny Portal : www.Pomorzanie.info , nasz fanpage to :  @StudentTrojmiasto