Dla maturzystów poprawiających matematykę!

Maturzystów, którzy będą zdawać egzamin poprawkowy z matematyki w sierpniu zapraszamy na intensywne korepetycje przygotowujące do tego egzaminu pod nazwą Nocne Kucie. Spotkanie  jest bezpłatne, odbędzie się 17 i 18 sierpnia. Zapisy już trwają. Obowiązuje limit miejsc w grupie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zdać maturę poprawkową z matematyki przyjdź na nasze korepetycje. Zapraszamy do siedziby Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, przy ul. Kieleckiej 7 (blisko SKM Gdynia Wzgórze Maksymiliana, w dniach 17 i 18 sierpnia.

Zajęcia poprowadzi mgr Patryk Kamiński, wykładowca akademicki, specjalizujący się w przygotowywaniu maturzystów do matury.
Podczas dwóch spotkań 4-godzinnych dowiesz się m.in. jakie błędy najczęściej popełniają maturzyści, jak możesz ich uniknąć, a także jak poprawnie odczytywać pytania i nie tracić cennych punktów.
Sierpniowe spotkania dla maturzystów pod nazwą „Nocne Kucie – intensywne korepetycje poprawkowe” Uczelnia im. E. Kwiatkowskiego organizuje od wielu lat. Cieszą się one dobrymi wynikami.

Zgłoszenia, uwaga limit miejsc: wypełnij formularz znajdujący się : TUTAJ!

Więcej informacji: pod tel. 58 660 74 10