Do Szwecji bezpiecznym i wygodnym promem Stena Line

Planując podróż do Skandynawii warto skorzystać z promów Stena Line. To bardzo wygodne i bezpieczne połączenia promowe z Gdyni do Karlskrony w Szwecji. Nawet 3 połączenia dziennie, aby dotrzeć do naszych północnych, zamorskich sąsiadów, poznać ich kulturę, architekturę i specyficzny skandynawski klimat.

Prom do Szwecji płynie około 10 godzin, a czas ten można wykorzystać na różne aktywności na pokładzie – można zrobić zakupy, odwiedzić restauracje lub bary. Dzięki temu wycieczka do Szwecji będzie dobrą zabawą już na samym jej starcie. Z drugiej strony nic nie szkodzi, aby rejs promem do Szwecji przespać w wygodnej kabinie i wypoczętym rozpocząć poznawanie naszego północnego sąsiada.

Zabierz samochód, zapakuj wszystko czego potrzebujesz i ruszaj w drogę nawet na spotkanie ZORZY POLARNEJ!!

Z Gdyni do Karlskrony

Podróż promem sama w sobie już jest przygodą. W rejs zabiorą Cię z Gdyni dwa wielkie, bliźniacze statki: Stena Spirit i Stena Vision. To prawdziwe „pływające hotele” kursujące przez Bałtyk! Na pokładzie : restauracje, bary, kawiarnia, pokłady widokowe, SPA, klub nocny z dyskoteką. Dzień i noc na statku – pełne wrażeń.

W ofercie Stena Line znajdują się również organizowane wycieczki do Szwecji. Na miejscu na podróżnych czeka przewodnik, który oprowadza po Karlskronie, czyli miasteczku, do którego płynie prom z Gdyni. Jest to wyjątkowe miejsce, oddające skandynawski klimat. Obok zabytków sakralnych i świeckich, znajdują się tam również urokliwe uliczki i zabudowa, która świadczy o rybackim charakterze osady.

Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby wycieczka do Skandynawii była okazją do dogłębniejszego poznania tego regionu. Rejs promem z powrotem do Polski można bowiem zarezerwować z kilkudniowym opóźnieniem, a w międzyczasie zapuścić się głębiej w kraj naszych północnych sąsiadów.

Rejs i wycieczki

Planując podróż promami Stena Line warto zobaczyć również Danię czy Norwegię. Dzięki weekendowym rejsom promem oraz kilkudniowym wycieczkom do Skandynawii ze Stena Line, możesz przeżyć morską przygodę, bawić się na pokładzie, a później zwiedzić malowniczą Szwecję, intrygującą Danię i piękną Norwegię!

Rezerwacja i kontakt ze Stena Line

Wszystkie formalności można załatwić bezpośrednio z działem obsługi Stena Line.

Więcej informacji o ofercie na : Stena Line Kontakt

Na wspólny rejs do Szwecji zaprasza Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info – na naszym fanpagu: @Pomorzanie znajdziecie filmiki oraz relacje z rejsu do Karlskrony oraz zwiedzanych miejsc!