Filmowe ferie w Multikinie

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Wystarczy odwiedzić Multikino i dać się porwać magii kina! Do wspólnej zabawy zaproszą ulubieni bohaterowie widzów w każdym wieku. Wspólnie z Ralphem Demolką najmłodsi kinomani pobuszują po czeluściach cyberprzestrzeni, stoczą niejeden pojedynek u boku Asterixa i Obelixa, poszybują wśród chmur ze Szczerbatkiem i przeniosą się do Klocburga, aby przeżyć mnóstwo przygód z mieszkańcami tej krainy.

Na co można wybrać się do kina?

Wizyta w kinie to niewątpliwie świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu zarówno w gronie przyjaciół, jak i rodziny – szczególnie podczas ferii zimowych. W tym roku w repertuarze Multikina znalazły się filmy, które przypadną do gustu każdemu – i to niezależnie od wieku! Będzie okazja do śmiechu i zabawy.

Animacją, która rozśmieszy do bólu brzucha, jest niewątpliwie „Ralph Demolka w Internecie” (premiera: 11 stycznia). Tytułowy bohater to czarny charakter gry wideo. Wraz z przyjaciółką Wandelopą von Cuks wyruszy na tułaczkę po sieci w poszukiwaniu pewnej części zamiennej, niezbędnej by ocalić grę Wandelopy. Z pomocą zagubionym w nieznanym świecie bohaterom przychodzą najróżniejsi popularni mieszkańcy Internetu, postaci znanych gier, a także… słynne księżniczki znane z animacji Walta Disneya.

Doskonały humor, wspaniali bohaterowie, szczypta magii i rewelacyjna zabawa od pierwszej do ostatniej minuty – tak oto zapowiada się kolejna filmowa oferta Multikina. „Asterix i Obelix: tajemnica magicznego wywaru” (premiera: 18 stycznia) to ekranizacja kultowego komiksu o przesympatycznych bohaterach w zupełnie nowej, animowanej odsłonie. Po pechowym upadku z drzewa podczas zbiorów jemioły druid Panoramiks postanawia przejść na emeryturę. Wcześniej jednak musi zadbać o bezpieczeństwo wioski i znaleźć dla siebie godnego następcę. W towarzystwie Asteriksa i Obeliksa wyrusza więc w świat w poszukiwaniu młodego utalentowanego druida, któremu mógłby powierzyć tajemnicę magicznego wywaru. Tymczasem o problemach Galów dowiadują się ich najwięksi wrogowie…

Mamy dla Was vouchery na ANTYWALENTYNKI!

Maraton Horrorów – Antywalentynki to specjalna coroczna tradycja wszystkich kochających kino grozy i mocne wrażenia. Tuż po przesłodzonych, różowych Walentynkach przychodzi czas na celebrowanie mrocznego antyświęta. Ciemną kinową salę spowije gęsta, psychodeliczna atmosfera rozrywana co rusz przeraźliwym krzykiem, z wielkiego ekranu obficie poleje się krew, a wyłaniające się z otchłani upiorne demony rzucą na widzów lodowaty STRRRAAAACH!

Tej nocy będzie można zobaczyć aż cztery świeże i przerażające filmy grozy, w tym dwie premiery: „Zakon Świętej Agaty” twórców kultowej „Piły” oraz „Prodigy. Opętany” twórców słynnych „Egzorcyzmów Emily Rose”.

Podczas MARATONU HORRORÓW zostaną zaprezentowane cztery przerażające filmy grozy:

– przerażający ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY – premierowo!

– demoniczny PRODIGY. OPĘTANY – premierowo!

– szalony i krwawy KORPO

– hipnotyczny ENDLESS

Dołącz do Antywalentynek na Facebooku: ANTYWALENTYNKI!

Podwójne vouchery do MULTIKINA Gdańsk – jak zdobyć? – wystarczy wysłać emaila z : KONTAKT

  • w temacie : ANTYWALENTYNKI, w treści : IMIĘ i NAZWISKO
  • wysyłamy w środę 13 lutego 2019 dokładnie o godzinie 22.00
  • czekać na odpowiedź od nas i dobrze się bawić 15 lutego ( piątek ) w Multikinie Gdańsk od 22.00 do ok. 5.30 rano!!!

Autor: Zibi