IGLOTEX XII Bieg Czterech Jezior Skórcz 6 lipca 2019

Ostatnie dni zapisów

To już ostatnie dni zapisów na platformie Data Sport na wydarzenie IGLOTEX XII Bieg
Czterech Jezior Skórcz 6 lipca 2019, spieszcie się za zapisami i opłatami startowymi.
To ostatni moment by wziąć udział w wyjątkowym i niepowtarzalnym wydarzeniu sportowym 2019 w województwie Pomorskim
Rozgrywany wramach wydarzenia IGLOTEX XII Bieg Czterech Jezior – Bieg Czterech Jezior na 15 km, to szczególny w tym roku bieg pokoleniowy przez karty współczesnej historii Polski i Polaków 1989 – 2019, który odbędzie się jako Bieg 30 lecia wolności i solidarności o puchar Marszałka Województwa Pomorskiego.
Pod patronatem Marszałka Mieczysława Struka oraz Samorządu Województwa Pomorskiego Bieg pokoleniowy i przyspieszona lekcja niepodległej historii Polski i Polaków.

Wystartujemy w 1989 roku, by po pokonaniu 15 km trasy przekroczyć metę w 2019 roku. To jak podróż wehikułem czasu przez karty historii, każdy kilometr pokonanej trasy to dwa lata z historii Polski i Polaków.
Przygotujcie się zatem na niezwykły i bardzo szybki bieg a szybkość zobowiązuje do zachowania bezpieczeństwa.

Zadbajcie zatem o kondycję, nawodnienie organizmu, stan techniczny obuwia, pozytywne emocje by dzielić się nimi z innymi. Zabierzcie ze sobą osobistych kibiców, rodzinę przyjaciół i znajomych.
By uczcić tę okrągłą 30 rocznice 1989 / 2019 pierwszych częściowo wolnych wyborów przygotowaliśmy szczególną i wyjątkową na tę okazję limitowaną edycję koszulek dla dorosłych uczestników ( na zdjęciu ) Biegu Czterech Jezior, marszu Nordic Walking oraz uczestników wyścigów rowerowych MTB.
Limitowana edycja rocznicowych koszulek to 800 szt.
Dla uczestników biegu na 15 km i marszu Nordic Walking na 5 km przygotowaliśmy 500 szt. koszulek do wyczerpania limitu. Decyduje moment rejestracji i dokonania opłaty startowej.
Dla uczestnik wyścigu rowerowego MTB na 27 km i wyścigu rowerowego na monocyklach na 10 km przygotowaliśmy 300 koszulek do wyczerpania limitu, decyduje moment rejestracji i dokonania opłaty startowej.
Nie gwarantujemy rocznicowych koszulek ( na zdjęciu ) uczestnikom, którzy będą rejestrować się w dniu zawodów tj. 6 lipca 2019 w przypadku wyczerpania limitu koszulek.

Wydarzenie IGLOTEX XII Bieg Czterech Jezior 2019, to impreza bez barier i ograniczeń, każdy niezależnie od płci, wieku i stanu zdrowia może się z nami wspólnie bawić i rywalizować.
Szczegóły na oficjalnej stronie IGLOTEX XII Bieg Czterech Jezior www.bieg4jezior.pl
Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów i partnerów oraz gospodarzy imprezy Nadleśnictwa Lubichowo, Miasta Skórcz, Gminy Skórcz oraz Gminy Osiek.
Bezpiecznego startu w 1989 roku i lądowania w 2019 roku, Ireneusz Majkowski Prezes Stowarzyszenia Aktywni Kociewiacy ze Skórcz

Zapisy:

Bieg, Bieg młodzieży, NW:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4716
MTB, MTB dla młodzieży, Monocykle:
https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4715


Regulamin imprezy:

Regulamin biegu http://bieg4jezior.pl/docs/Regulamin_IGLOTEX_XII_Bieg_Czterech_Jezior_ver_5.pdf?fbclid=IwAR2mI ZMjsC7rtsDH-Zxxoa8_nK30rN2zLyFTR8X0ggxlvJ_f306ZgqW_25U


Więcej informacji na Facebooku Aktywni Kociewiacy:
https://www.facebook.com/AktywniKociewiacy

Patronat Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info – w dniu zawodów relacje LIVE na naszym Fanpageu @Pomorzanie.info @StudentTrojmiasto

Autor : Zibi