II Urodziny Galerii Neptun w Starogardzie Gdańskim

Galeria Neptun świętuje II Urodziny!

W kwietniu br. Galeria Neptun obchodzić będzie swoje II Urodziny. To największe centrum handlowo-rozrywkowe w regionie z każdym kolejnym miesiącem swojej działalności cieszy się coraz większym powodzeniem nie tylko wśród mieszkańców Starogardu Gdańskiego, ale także powiatów sąsiadujących.           

Kwiecień dla Galerii Neptun to tradycyjnie czas świętowania. W tym roku główne atrakcje związane z drugą rocznicą otwarcia obiektu przy ul. Pomorskiej 7 przypadają w weekend
22-23 kwietnia br. W tych dniach przygotowano szereg ciekawych wydarzeń zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.
Główną atrakcją urodzinowej imprezy będzie konkurs „Wybierz prezent dla siebie”
z pulą nagród o wartości ponad 20.000 zł. W zabawie każdy uczestnik będzie zwycięzcą
i sam zadecyduje o nagrodach jakie chce otrzymać.
Niezwykle ciekawie zapowiada się także interaktywna wystawa gdańskiego Centrum Hewelianum, w której to stanowiska pogrupowane zostaną tematycznie wokół najważniejszych zagadnień związanych ze zdrowym trybem życia.
W niedzielne popołudnie przeniesiemy się za to do średniowiecza wspólnie
z „mieszkańcami” Grodziska Owidz. W urodzinowy weekend nie zabraknie oczywiście specjalnych rabatów i promocji w samych punktach handlowych jak i masy innych atrakcji.

Patrząc na minione dwa lata działalności Galerii Neptun warto nadmienić, że jest ona coraz bardziej atrakcyjnym miejscem zarówno dla klientów jak i nowych partnerów biznesowych. Jest to związane z szeroką, ciągle powiększającą się ofertą i zwiększającą się liczbą klientów –  od momentu otwarcia Galerię odwiedziło już 9 mln osób.

Przez ostatnie 12 miesięcy do grona najemców dołączyły tak liczące się na rynku marki jak New Yorker, Douglas, Puere, salon z odzieżą dziecięcą Coccodrillo, a także punkt UPC świadczący usługi telekomunikacyjne .

W najbliższych tygodniach Galeria Neptun wzbogaci się też o kolejne nowe punkty, które rozszerzą przede wszystkim segment usługowy. Jeszcze wiosną klienci będą mogli skorzystać z usług oferowanych przez sieć nowoczesnych pralni ekologicznych Eko-Laguna.

Ofertę Galerii Neptun tworzą takie marki jak: Intermarche, H&M, CCC, Douglas, New Yorker, Media Expert, Empik, Smyk, pięć marek LPP S.A. (Reserved, Sinsay, Mohito, House i Cropp), a także siłownia i fitness klub My Gym, 6-salowe kino Cinema City oraz Sala Zabaw Honolulu. Całość oferty uzupełniona jest o punkty gastronomiczne, wśród których są min.: restauracja  KFC, Subway, lodziarnia Grycan oraz kawiarnia Carte d’Or Cafe.
II Urodziny Galerii Neptun – 22-23.04.2017 r. godz. 13:00-18:00.

Więcej informacji : TUTAJ.