Jaguar Gdańsk Północ 2008 Mistrzem Gdańska w piłce nożnej juniorów rocznika 2008!

Gratulacje dla chłopaków, opiekunów i wszystkich osób zaangażowanych w pomoc zespołowi!

Oto gorąca relacja Trenera Rafała Węsierskiego :

Runda eliminacyjna – 06.05.2017r. na boiskach Jaguara Gdańsk przy ul.Budowlanych ,dała wyjście z grupy z drugiego miejsca, gdzie pokonaliśmy EX Siedlce 2:1, AS Pomorze 3:0 oraz nieznacznie ulegając Lechii Gdańsk 0:1.
W niedzielę od godziny 10:00 na boisku głównym przy ul.Traugutta braliśmy udział w rundzie finałowej, gdzie w ćwierćfinale zmierzyliśmy się z zespołem UKS Conrad Gdańsk.

Pewna wygrana 6:0 (Szymański x2, Gościcki x1,Rutkowski x1,Janicki x1,Kowaluk x1) dało nam grę w półfinale, w którym zmierzyliśmy się z Jaguarem Południe.

Zdecydowane zwycięstwo 4:0(Bąk x1, Gościcki x1, Rutkowski x1, Janicki x1) przyniosło upragniony finał , w którym czekał na Nas zespół GKS Kowale, który w ćwierćfinale pokonał zespół Lechii Gdańsk , a w półfinale pokonał Gedanię Gdańsk.

Finał rozpoczął się o godzinie 14:20, równolegle na czterech boiskach rozgrywane były finały roczników biorących udział w zawodach: 2006,2007,2008,2009 , w 3 z 4 finałów udział brał zespół z Jaguara Północ

Zacięte widowisko – jak na finał przystało , po 30 minutach zaciętej i często nie czystej  gry dawało remis 1:1 (Filip Szymański po asyście Szymona Gościckiego popisał się świetnym uderzeniem z tzw.szczupaka doprowadzając do remisu).

5 minutowa dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, a więc o tytule najlepszych miały przesądzić rzuty karne – w piłce nożnej tzw. loteria.

W bramce świetnie zaprezentował się Jakub Zieliński, który obronił 2 rzuty karne zawodników z Kowal ,a pewne strzały na bramkę kolegów z zespołu przyniosły zwycięstwo w całych rozgrywkach 1:2 po rzutach karnych !

Zasłużona wygrana po wielkim starciu i miano najlepszego zespołu w Gdańsku z rocznika 2008 stało się faktem, ciężka praca na treningach, ambicja, koncentracja, wola walki w połączeniu ze świetna aktywną gra całego zespołu przyniosła upragniony cel w postaci MISTRZOSTWA GDAŃSKA !

Euforia, radość, to uczucia , które towarzyszyły chłopakom po ostatnim gwizdku sędziego.

Wielka satysfakcja i duma nie opuszcza trenerów, którzy swoją ciężką pracą ze zdolną młodzieżą potwierdzają, że praca idzie w bardzo dobrym kierunku, a dzisiejsze zwycięstwo było na to dowodem.

Skład zespołu:

1.Szymański Filip

2.Bąk Mateusz

3.Zieliński Jakub

4.Janicki Robert

5.Gościcki Szymon

6.Rutkowski Daniel

7.Kowaluk Antoni

8.Tudies Tomasz

9.Szwajkowski Adam

10.Brodnicki Nikodem

11.Aleksander Olejnik

12.Piszczański Jakub

13.Malik Jakub

14.Gardynik Oliwier

15.Michałowski Kajetan

16.Łaskarzewski Oliwier

17.Maciejewski Jordan

18.Nikodem Mikuliszyn

Trenerzy: Oliwier Sidor, Rafał Węsierski

 

Sponsorzy zespołu:

BMB Santech

BOKARO

JOVI APARTMENTS

TENEO Szkolenia i Doradztwo Sp. Z O.O

 

Więcej o klubie Jaguar Gdańsk : TUTAJ.

Mamy nadzieję, że za kilka lat już w dorosłej piłce jeszcze usłyszymy o tych zawodnikach!

Gratuluje Pozytywny Portal StudentTrojmiasto.pl[Best_Wordpress_Gallery id=”57″ gal_title=”JAGUAR 2008″]