Kino Kobiet w kinie Helios Alfa

Kino Kobiet

„Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem w holu kina oraz sali kinowej…”

17 lutego – zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film „365 dni”.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Chcesz poznać najnowsze trendy w modzie, nowinki kosmetyczne, chcesz zadbać o swoje zdrowie? Ten seans jest dla Ciebie! Nowa restauracja w mieście, nowy salon kosmetyczny, fryzjerski – poznasz na naszym babskim seansie! Gwarantujemy, że dreszczyk pozytywnych emocji podczas fantastycznych konkursów przed seansem, umili Paniom czas. Natomiast sam film zapewni doskonałą zabawę i dużą dawkę humoru.

Motyw wieczoru:


Drogie Panie to będzie najgorętsze Kino Kobiet „ever”, więc przekornie ubieramy się najcieplej jak tylko się da i najbardziej kolorowo jak tylko się da! Przebieramy się w sztuczne futra!

Bądźcie kreatywne, jak tylko Wy potraficie! Nasi partnerzy ufundowali niesamowite nagrody – nie może WAS tego wieczoru zabraknąć! Zapraszamy!

Co na Was Drogie Panie czeka w holu kina:

 • *T.DEKER PATISSIER&CHOCOLATIER przygotuje dla Was słodki poczęstunek.
 • *TCHIBO poczęstuje ciepłą aromatyczną kawą, która od ponad 60 lat jest znana jako najlepsza kawa na całym świecie – skosztujecie kaw delikatnych, łagodnych aż po mocne espresso.
 • *Nasza ulubiona PIZZA DOMINIUM GDAŃSK ALFA CENTRUM uraczy Was najsmaczniejszą pizzą w trójmieście, będziecie miały możliwość degustacji tej pizzy.
 • *Wieczór poprowadzi MR HOST zdjęcia będzie robił nasz niesamowity FOTOGRAF Adam.
 • *Panie ze Stowarzyszenia CREDE FEMINA będą Was uświadamiać jak ważne jest samobadanie piersi aby ustrzec się od niebezpiecznego nowotworu – raka piersi.
 • *Konsultantki THE BODY SHOPGaleria Bałtycka zaprezentują swoje kosmetyki m.in.: kultowe masła, jogurty, peelingi i balsamy do ciała.
 • *Konsultantka MARY KAY przygotuje dla Was nowości kosmetyczne – będziecie mogły wypróbować nawilżające kremy i balsamy do ciała, słodkie, świeże i romantyczne zapachy oraz pełne blasku i intensywnie nawilżające szminki do ust. Dzięki Konsultantce poznacie niesamowite tajniki makijażu z produktami Mary Kay.
 • *Konsultantki SUPER-PHARM Galeria Alfa Centrum będą rozdawały Wam próbki najnowszych kosmetyków.
 • *Konsultantki AVON i ORIFLAME zaprezentują najnowsze katalogi oraz produkty swoich marek. Nie zabraknie pięknych zapachów, pachnących balsamów i kremów do rąk.
 • *Konsultantki ABACOSUN GDAŃSK przedstawią bogatą ofertę swojego salonu, opowiedzą na czym polega karboksyterapia oraz podpowiedzą jak pożyteczne są masaże limfatyczne i ile sprawiają radości masaże gorącymi kamieniami.
 • *WOJEWÓDZKI ZESPOŁ SZKÓŁ POLICEALNYCH nr 2 w Gdańsku tu masażyści uraczą Was odprężającym masażem a kosmetyczki zrobią nawilżający zabieg na zmęczone dłonie.
 • *Przedstawicielki PIĘKNA I NIEZALEŻNA Z TIANDE będą promować zdrowie kobiet, zaprezentują ziołowe naturalne wkładki i podpaski, płyn do mycia domu i naczyń z orzecha mydlanego. *Będziecie mogły posmakować zdrowe kisiele i ziołowe herbatki – już ślinka cieknie. Dodatkowo będzie można skorzystać z darmowego SPA dłoni.
 • *DEPILCONCEPT GDAŃSK ŚRÓDMIEŚCIE przybliży Paniom temat fotodepilacji i fotoodmładzania.
 • *HAMILTON KOSMETOLOGIA będziecie Panie mogły skorzystać z bezpłatnego pomiaru nawilżenia skóry.

Drogie Panie Kino HELIOS Galeria ALFA zaprasza! Tego wieczoru będzie się działo!

Więcej informacji znajdziecie tutaj : KINO HELIOS ALFA

Patronat medialny Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info

Zapraszamy do polubienia naszego Fanpagea : @Pomorzanie.info

Autor: Zibi