Koncert zespołu Joscho Stephan Gipsy Jazz Quartett w CEPR Szymbark.

We wtorek, 24 kwietnia o godzinie 19.00 w sali koncertowej Hotelu „Szymbark” na terenie Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku zagra zespół Joscho Stephan Gipsy Jazz Quartett.

W 2013 roku miał miejsce ich pierwszy koncert na terenie CEPR, a okazją do tego była trzecia edycja Kaszubskiej Majówki Jazzowej.

Joscho Stephan to niezwykły wirtuoz gitary z Niemiec, wraz z zespołem zagra koncert, który będzie  poświęcony pamięci Daniela Czapiewskiego oraz Krzysztofa Sygneckiego.
Daniel Czapiewski był pod wrażeniem koncertu z 2013 roku i chciał kontynuować ideę jazzowych spotkań na Kaszubach, jednakże jego przedwczesna  śmierć, 3 grudnia 2013 roku, przerwała te plany – mówi Mirosław Mastalerz, organizator koncertu. – Teraz, w zbliżającą się, piątą rocznicę jego śmierci, Joscho Stephan ponownie przyjął zaproszenie, aby zagrać koncert na Kaszubskiej Ziemi, który będzie poświęcony pamięci moich przyjaciół Daniela Czapiewskiego, twórcy CEPR w Szymbarku oraz pamięci Krzysztofa Sygneckiego, twórcy Zagrody Chryszczata w Smolniku nad Osławą i organizatora niezapomnianych spotkań i koncertów w Bieszczadach.
Na koncert wstęp wolny!
Zaprasza : Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info