Konferencja „Geopolityczna gra mocarstw” pod naszym patronatem!

We wtorek, 24 kwietnia 2018 roku na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego w Sopocie odbędzie się konferencja : „Geopolityczna gra mocarstw”. Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00 i będzie trwać do godziny 16:00. Wstęp wolny!

Historyczny ambasador kontynuuje organizowanie cyklu konferencji „Geopolityczna gra mocarstw” współpracując z Kołem Naukowym Handlu Zagranicznego „HaZet” funkcjonującym przy Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Geopolityczny blog : Historyczny ambasador funkcjonuje od 2015 roku. Celem poruszanych kwestii na blogu dotyczących współczesnych wydarzeń jest pokazanie czytelnikom przede wszystkim źródła aktualnych sporów.

Koło Naukowe „HaZet” funkcjonuje przy Instytucie Handlu Zagranicznego na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Zrzesza studentów zainteresowanych problematyką ekonomii, formy organizacji handlu zagranicznego oraz międzynarodowych stosunków ekonomicznych w dbałości o dobry wizerunek Uniwersytetu Gdańskiego i podnoszenia poziomu naukowego jego studentów. Pogłębiamy wiedzę o świecie biznesu i spraw międzynarodowych, wymieniamy doświadczenia badawcze, dzielimy się najświeższymi wiadomościami ekonomicznymi z kraju i ze świata oraz dyskutujemy o zmieniającym się otoczeniu międzynarodowym.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji studentów, ekspertów, przedsiębiorców oraz osoby zainteresowane tematyką, która zostanie poruszona podczas konferencji.

Poznaj misję i cele konferencji! Więcej informacji : TUTAJ!