Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok – poniedziałek 18 września, godz. 18.00

Przed meczem Lechia Gdańsk – Jagiellonia Białystok (poniedziałek, 18 września, godzina 18.00 Stadion Energa Gdańsk) wokół stadionu spotkać będzie można wolontariuszy Polskiego Czerwonego Krzyża. Wolontariusze będą zbierać pieniądze na rzecz poszkodowanych w sierpniowej nawałnicy na Pomorzu.

Cała Biało-Zielona rodzina od kilku tygodni aktywnie włączyła się w pomoc dla mieszkańców rejonów, którzy ucierpieli w nocy z 11 na 12 sierpnia. Kibice pomagali w usuwaniu skutków tragedii na miejscu, a piłkarze razem z fanami ufundowali wyprawki szkolne dla dzieci. Klub razem z Fundacją Lechii Gdańsk oraz sponsorami przekaże wkrótce materiały budowlane dziesięciu poszkodowanym w nawałnicy Rodzinom, które posłużą do odbudowy ich uszkodzonych domów.

Pomóc możecie także i Wy. Zachęcamy do wrzucania datków do puszek, w które wyposażeni będą wolontariusze PCK. Spotkać ich będzie można od 16:30 na promenadach zewnętrznych Stadionu Energa Gdańsk.

Mamy dla Was vouchery na ten mecz – wystarczy spełnić 3 warunki :

  • polubić nas FANPAGE na stronie : www.Pomorzanie.info ( oczywiście jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił )
  • w sobotę ( 16.09.2017 ) lub w niedzielę ( 17.09.2017 ) wysłać imię i nazwisko na adres : studenttrojmiasto68@wp.pl dokładnie o godzinie 21.00 
  • wykorzystać voucher online na : www.kupbilet.lechia.pl wpisując kod po zakończeniu transakcji lub w kasach przy stadionie.