Lechia Gdańsk – walka o Mistrza Polski!

Przed zespołem Lechii Gdańsk dwa arcyważne mecze na drodze do Mistrzostwa Polski. Po zwycięstwach nad Termalicą u siebie oraz jeszcze cenniejszym pierwszym od wielu tygodni wygranym meczu na wyjeździe z Wisłą Kraków, Lechia może realnie myśleć o mistrzostwie! Na dzień dzisiejszy cztery zespoły czołówki dzieli tylko 1 punkt. Każdy z tych zespołów ma szanse na triumf. Zostało jeszcze pięć kolejek rundy finałowej Ekstraklasy, Lechia żeby być Mistrzem Polski powinna… wszystko wygrać i będzie po sprawie. Oby tak się stało! Jednak minimum to trzy zwycięstwa u siebie i 4 punkty na boiskach w Warszawie i Poznaniu – wystarczy na puchary, ale do mistrzostwa może być za mało.

Skoro Arka zagra w Lidze Europy to niech Lechia zagra w Lidze Mistrzów i dzięki temu na Pomorzu będziemy mieli większe urozmaicenie. Trzymamy kciuki za nasze zespoły i czekamy na powrót do formy Chojniczanki. Życzymy naszym piłkarskim kibicom trzech zespołów w Ekstraklasie w sezonie 2017/2018 oraz wielu pozytywnych emocji w europejskich pucharach!

Zapraszamy kibiców na dwa najbliższe mecze Lechii w Gdańsku. Oczywiście mamy dla Was vouchery! Wystarczy polubić nasz FANPAGE ( jeżeli ktoś jeszcze tego nie zrobił ) i wysłać email na adres : studenttrojmiasto68@wp.pl – dokładnie o godzinie 21.00 w środę, czwartek, piątek i sobotę ( 10,11,12 i 13 maja 2017 ) – podając : IMIĘ i NAZWISKO do identyfikacji na naszym FANPAGE !

Bilety do kupienia : TUTAJ.

Polecamy i zapraszamy! Pozytywny Portal StudentTrojmiasto.pl