MOTOCROSS Pączewo 2018 niedziela 19 sierpnia!

MOTOCROSS w Pączewie to już znana, cykliczna, wielka impreza, nie tylko sportowa, ale również wydarzenie społeczne łączące mieszkańców Pomorza wokół tej małej miejscowości na Kociewiu. Jeszcze kilka lat temu większość mieszkańców nie wiedziała dokładnie, gdzie leży Pączewo, tylko tyle, że gdzieś po drodze miedzy Starogardem, a Skórczem. Teraz, dzięki kolejnym zawodom motocrossowym świadomość Pomorzan się zmieniła, łatwiej dojechać i trafić na pola Pączewa. Świetna, rodzinna atmosfera z roku na rok przyciąga coraz więcej kibiców i uczestników. Do zawodów MOTOCROSSOWYCH lista zawodników jest już dawno zamknięta.

W ramach imprezy odbędzie się  również III Bieg Crossowy do którego trzeba było ograniczyć liczbę uczestników do 50 osób! Uczestnictwo w biegu bez żadnych opłat, bieg odbędzie się na dystansie 5 pełnych okrążeń toru motocrossowego, na trójkę najlepszych biegaczek i biegaczy czekają bardzo cenne nagrody.

MOTOCROSS PĄCZEWO to wielki piknik rodzinny i mnóstwo atrakcji również dla dzieci. Będą dmuchańce, gry, zabawy, konkursy oraz cała masa nagród. W punktach gastronomicznych pyszne potrawy regionalne i smakołyki dla najmłodszych.

Tradycyjnie odbędzie się akcja charytatywna. Klub MX Skórcz jak co roku przygotował loterię charytatywną dla ciężko chorego, małego Kociewiaka FRANKA, wielkiego kibica i fana klubu. Koszt losu to tylko 2 zł. Organizatorzy liczą na Wasze zaangażowanie w loterii, co pozwoli chociaż w części pomóc FRANKOWI powrócić do zdrowia. Prezes klubu Team MX Skórcz, Pan Andrzej Szarmach : „Zapraszamy do udziału i liczymy na Was, nasi wierni Kibice, a najbardziej mały FRANEK, który mamy nadzieję odwiedzi nas w tym roku, jeżeli stan zdrowia mu na to pozwoli…! Losowanie szczęśliwych numerów na zakończenie zawodów MOTOCROSS”.

Jak podają organizatorzy, padł również rekord w ilości stoisk i punktów gastronomicznych wystawionych podczas MOTOCROSSU oraz ilość partnerów i darczyńców bez których tak wielka impreza nie mogłaby się odbyć!

W tym roku patronat medialny sprawują : TVP3 Gdańsk, Radio Gdansk, Radio Głos, www.Pomorzanie.info , Dziennik Bałtycki, GŁOS Powiatowy.pl, Tygodnik Parafialny, Express Powiatu Starogardzkiego, Wieści z Kociewia, DzieńDobryStarogard,  Bogaty Starogard Gdański

Zapraszamy w niedzielę, 19 sierpnia od godziny 12.00 na MOTOCROSS do Pączewa!

Po polubieniu naszego fanpaga : @StudentTrojmiasto zobaczycie relacje LIVE!