Największe i najnowocześniejsze Laserowe Centrum Rozrywki w Europie już w Gdańsku!

Największe i najnowocześniejsze Laserowe Centrum Rozrywki w Europie już w Gdańsku! W Galerii Metropolia zobaczycie Wirtualny Świat w rzeczywistości. Podróż kosmiczna dla każdego, super zabawa w gronie znajomych, wieczór kawalerski/panieński czy spotkanie integracyjne. Nowe, fajne miejsce do spędzania czasu niezależnie od pogody…

Oto więcej informacji i zasady gry/zabawy LASERWARS- Laserowy paintball :

W gry LaserWars można grać indywidualnie, bądź drużynowo w specjalnie stworzonej do tego arenie o powierzchni 1000 m2 i rozmieszczonej na 4 poziomach(każdy w kosmicznej tematyce). Wewnątrz areny czeka na Ciebie wiele atrakcji tj. planety, statek kosmiczny, bazy, czy też walka w przestrzeni kosmicznej. Dodatkowe efekty specjalne tj. efekty świetlne, ostra muzyka i mgła przeniosą Cię w świat gier laserowych i zapewnią niezapomniane wrażenia.

OPIS GRY

Każdy z graczy ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w czujniki, które reagują na wiązkę laserową. Indywidualni gracze zdobywają punkty poprzez trafianie w przeciwników. Ilość zdobytych punktów decyduje o wygranej drużyny. Każda z drużyn rozpoznaje własnych graczy poprzez kolor lampek na kamizelkach i kolor karabinków.

Kiedy gra się kończy, każdy zawodnik otrzymuje swoją punktacje (ilość trafień, informacje dotyczące trafień przez innego gracza, bonusy, itp.). Karta z punktami zawiera także punkty zdobyte przez cała drużynę. Dodatkowe monitory rozmieszczone na terenie recepcji informują o punktach zdobytych podczas gry.

Gra do 6 drużyn i aż 24 graczy:

Nowy system EVO-5 wykorzystuje ultra jasne wielokolorowe diody LED, które są bardzo widoczne przez przezroczyste mocne plastikowe pokrywy. Jasność diod LED może być dostosowana do jaśniejszych lub ciemniejszych aren. Z nasza nowa technologia możesz grac nawet w 6 drużynach z liczbą graczy aż do 24. Kolory drużyn to Czerwony, Zielony, Niebieski, Morski, Żółty i Fioletowy.

Uczestnicy gry muszą mieć skończone 8 lat. Górnych ograniczeń wiekowych nie ma.

Zaprasza i poleca Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info – dla naszych fanów mamy 2 podwójne  wejściówki na jedną grę każda!  Jak je zdobyć :

KONKURS :

– polubić nasz FANPAGE : @Student Trojmiasto – oczywiście jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście

– we wtorek lub w środę ( 30 lub 31 stycznia.2018 ) dokładnie o godzinie 21.00 wysłać emaila na adres : studenttrojmiasto68@wp.pl w temacie „LASER WARS” – podając imię i nazwisko

– wygra osoba której email otrzymamy dokładnie o godz. 21.00 lub najbliżej tej godziny

Powodzenia!