NIKO Footvolley Cup Starogard Gdański – czyli ogólnopolski turniej w siatkonogę na plaży!

W sobotę 29 lipca w Kokoszkowach koło Starogardu Gdańskiego odbędzie się ogólnopolski turniej w siatkonogę na plaży „NIKO Footvolley Cup Starogard Gdański”.

Siatkonoga to bardzo popularna gra treningowa wśród czynnych piłkarzy, wymaga sporych umiejętności technicznych i dużej sprawności ogólnej zawodników – przepisy gry w siatkonogę znajdziecie : TUTAJ.

W turnieju „NIKO Footvolley Cup Starogard Gdański” zagrają czołowi zawodnicy naszego kraju w tej dyscyplinie sportu z ubiegłorocznym mistrzem Polski : pochodzący z Brazylii Ismiley Maia, wicemistrzami Polski : Sebastian Letniowski i Tomasz Broner oraz brązowymi medalistami : Adrian i Mateusz Szopińscy. Zapowiada się ciekawa rywalizacja i mnóstwo sportowych emocji podczas tych bardzo widowiskowych zmagań. W sobotę 29 lipca warto wybrać się do Kokoszkowych z całą rodziną!

Organizatorzy postarali się o bardzo dobrą obsadę turnieju – udało się dopiąć wszystko na ostatni guzik  dzięki współpracy i wsparciu z lokalnych firm i samorządu:

Organizatorzy: firma NIKO i Gmina Starogard Gdański.

Sponsorzy główni: firma NIKO i Doner King Kebab.

Sponsorzy: Tuks Dach, Browar Kociewski, Decka Pelplin, Kamieniarstwo Ryszard Firyn, Get Well, Carrefour, PressMann, G&M Sp. z o.o., Konkret.

Patronat sportowy: Siatkonoga Polska.

Patroni medialni: Radio Plus, 24starogard.pl, Portal Student Trójmiasto.pl, Dzień Dobry Starogard.

Patronat honorowy: Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

 

Polecamy StudentTrojmiasto.pl[Best_Wordpress_Gallery id=”69″ gal_title=”siatkonoga”]