Oficjalny start sezonu turystycznego na Kaszubach!

CENTRUM EDUKACJI i PROMOCJI REGIONU W SZYMBARKU zaprasza w niedzielę, 1.07.2018 na oficjalne rozpoczęcie sezonu turystycznego na Kaszubach oraz koncert Natalii Capelik-Muianga  z zespołem!
Od 15.00 : ODSZPUNTOWANIE BECZKI Z BROWARU „KASZUBSKA KORONA” z degustacją, zjazd bryczek i wozów z Kaszub, występy zespołów muzycznych, warsztaty kulinarne Michała Turka.
Przeprowadzimy również akcję specjalną : zbiórka na rehabilitację dla Patrycji Jung mieszkanki Gminy Suchy Dąb – akcja : Obudź Mamę Zosi Na Dzień Mamy  ( info o akcji : TUTAJ! )
Na zakończenie ok. 18.00 koncert Natalii Capelik-Muianga z zespołem!
Natalia Capelik-Muianga – wokalistka urodzona w Gdańsku. Uznawana za jeden z ciekawszych głosów młodego pokolenia. Finalistka programu Mam Talent TVN. Laureatka wielu konkursów wokalnych, m.in. Open Festival Gdynia 2015, Konkursu Interpretacji Piosenek Jacka Cygana w Sopocie w 2016 roku, Konkurs Piosenki Seweryna Krajewskiego w Gdańsku w 2016 roku. W 2016 roku wystąpiła u boku Piotra Rubika podczas Światowych Dni Młodzieży, a także na Festiwalu „Na Fali” w Koszalinie. Miała przyjemność współpracować również z Jackiem Cyganem, który napisał dla niej piosenkę. W roku 2017r. pojawiły się dwie debiutanckie piosenki Natalii – „Tonight” oraz „Jaka różnica”, a ich producentem jest Artur Sekura. Wystąpiła u boku Gwiazd polskiej estrady, m.in. z Cleo, Anią Wyszkoni, Eweliną Lisowską, Piotrem Kupichą. W 2018 roku wystąpiła na Carpathia Festival w Rzeszowie, gdzie zaprezentowała piosenkę „Nie mijaj chwilo” do której tekst napisał Jacek Cygan. Piosenka została wybrana spośród ponad 200 zgłoszeń. W czerwcu 2018 Natalia wystąpiła na Międzynarodowym Festiwalu Talentów im. Anny German w Zielonej Górze (transmisja TVP2).
Więcej na www.CEPR.pl, relacje LIVE na fanpagu www.Pomorzanie.info
Partnerzy : „LIS” WĘDLINY Z KASZUB oraz HOTEL „SZYMBARK”