Rejs statkiem wycieczkowym nawet dookoła świata…!?

Dla wielu osób to marzenie życia. Teraz taka podróż dookoła świata jest możliwa w komfortowych warunkach, bez problemów z rezerwacjami, noclegami czy transportem. Wybierając statek wycieczkowy „zabieramy” cały luksusowy kurort ze sobą, a co za tym idzie pozbywamy się wszelkich problemów organizacyjnych. Statki wycieczkowe to takie pływające kurorty, w których jest mnóstwo atrakcji : kluby z muzyką na żywo, pokłady słoneczne z basenami, zjeżdżalnie, jacuzzi, symulatory do surfingu, siłownie, ścianki wspinaczkowe, centrum spa, kino, teatr, kluby dla dzieci i nastolatków czy nawet lodowisko. Podczas rejsu łączymy wypoczynek na pokładzie luksusowego statku ze zwiedzaniem miast i wycieczkami w głąb lądu. Goście mają do wyboru rożne rodzaje kabin, również kabiny rodzinne.

Oczywiście nie każdy może sobie pozwolić na rejs dookoła świat, na taki rejs potrzebujemy ok. 3 miesięcy. W ofercie są także krótsze rejsy np. 8-12 dni czyli już dostępne dla wszystkich dysponujących nawet krótkim urlopem. Ceny oczywiście należy dopasować do możliwości finansowych i w morze!

Szkolenie, wyjazd integracyjny, konferencja czy kongres na pokładzie wycieczkowca to fajny pomysł na  nagrodę dla pracowników, kontrahentów czy klientów. Udział w tak atrakcyjnym wyjeździe większość zaproszonych gości na 100% potwierdzi, a może nawet dopłaci i zabierze kogoś z członków rodziny…

Jeżeli szukacie pomysłu na wieczór kawalerski/panieński, podroż poślubną, wymarzony prezent czy urlop rodzinny polecamy rejsy wycieczkowcem czyli nasz pomysł na wakacje życia!!!

Niżej kilka zdjęć, a jedna z ofert : TUTAJ! 

[Best_Wordpress_Gallery id=”134″ gal_title=”TANIEREJSOWANIE”]