Robert Kubica w F1 Williams Racing!

Robert Kubica w F1 Williams Racing!

Tak pisaliśmy w styczniu tego roku, a dziś na 99% Robert Kubica wraca do wyścigów F1 :

„Jest jeszcze szansa na powrót Roberta Kubicy do Formuły 1 , musimy szybko zebrać odpowiednią kwotę i utrzeć nosa Putinowi… Damy radę! Polacy w takich trudnych momentach potrafią się zmobilizować ponad podziałami i ruszyć z pomocą!

Nasz pomysł to namówienie jednego dużego sponsora ( oczywiście najlepiej duża  Polska firma ) która weźmie na siebie organizację całej akcji i da jej znaną i zaufaną „twarz”. Druga firma to bank, który stworzy odpowiednie subkonto i przyjmie wpłaty. Polacy wpłacą kwotę X, a firma wpłaci tyle samo od siebie stając się sponsorem tej akcji!

Jest nasz patronat ( www.Pomorzanie.info, FANPAGE : @StudentTrojmiasto ) – oczywiście przyda się patronat TV, RADIA i PRASY ! Wszystko zależy od nas! Udostępniajmy ten artykuł i czekajmy na szybki efekt! Czasu nie ma zbyt wiele…

Kochamy naszych braci Rosjan, ale to Robert Kubica pojedzie w 2018 roku w F1 !!!”

Robert Kubica wraca na tor w 2019 roku!

To świetna informacja, chociaż jeszcze musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie. Stacje TV mające prawa do F1 na 2019 już zacierają ręce. Wiemy jak wielką popularnością cieszyły się występy Roberta Kubicy przed wypadkiem. Jest więcej niż pewne, że Kubicomania powróci!  Rzesze kibiców pojadą na najbliższe tory F1 i rozkręci się wszystko od nowa.

Wspaniała wiadomość dla tego Wielkiego sportowca, wracając na tor jeszcze bardziej zaimponuje kibicom. To będzie również dla niego nagroda za upór, ogromną pracę na treningach i charakter prawdziwego sportowca!

Brawo Robert Kubica! Teraz kibicujemy Williams Racing w F1! Pozytywny Porta www.Pomorzanie.info

Autor: Zibi