Romar – Centrum Rolno-Ogrodnicze w Skórczu.

Rodzinna Firma „ROMAR” w Skórczu

„Romar” to przedsiębiorstwo rodzinne założone już w 1997 roku w Skórczu pod Starogardem Gdańskim. Na początku swojej działalności firma zajmowała się obsługą gospodarstw rolnych, przez sprzedaż artykułów takich jak pasze, nawozy, czy środki ochrony roślin. Z czasem przedsiębiorstwo zaczęło rozszerzać swój asortyment o dodatkowe produkty z branży ogrodniczej, dzięki czemu obecnie działa już jako lokalne centrum rolno-ogrodnicze.

„ROMAR” serwis i sprzedaż sprzętu ogrodniczego

Oprócz sprzedaży wyrobów gotowych, takich jak maszyny ogrodnicze i leśne (pilarki, kosiarki, kosy, dmuchawy do liści, myjki wysokociśnieniowe itp.) Romar zapewnia profesjonalny serwis, oraz możliwość wypożyczenia urządzeń ogrodniczych i budowlanych. Punkt ten jest autoryzowanym dealerem marek takich jak Stihl, Cub Cadet, Viking, Wolf Garten, MTD, Al.-ko, Fiskars, Marolex, oraz wielu innych.

„ROMAR” wszystko dla Twojego ogrodu

Miłośnicy zieleni i ogrodów znajdą tam szeroki wybór roślin (drzewek, krzewów, kwiatów), nawozów, podłoży, oraz wielu akcesoriów ogrodniczych. Słowem – większość produktów niezbędnych do utrzymania ogrodu. Obsługa tego miejsca zawsze służy fachowym doradztwem, by w pełni sprostać wymaganiom swoich klientów. Romar przede wszystkim nie jest typowym marketem ogrodniczym, jest to miejsce prowadzone przez pasjonatów. Właśnie dlatego oferta naszej firmy to przede wszystkim produkty wysokiej jakości – w przystępnych cenach!

Firma „ROMAR” znajduje się przy głównej drodze ze Starogardu Gdańskiego do Skórcza. Na miejscu można zobaczyć wiele gatunków kwiatów i roślin ozdobnych oraz wystawę sprzętu rolniczo-ogrodniczego ( niżej galeria zdjęć ). Więcej informacji adresowych i kontakt : ROMAR SKÓRCZ

Zapraszamy!

[Best_Wordpress_Gallery id=”161″ gal_title=”ROMAR”]