Sopoćko czy Egy? Trenerze stawiamy na młodych…?

Gratulacje za wygrany mecz w Białymstoku, a przy okazji prośba do trenera Piotra Stokowca : mając w drużynie tak młodych i utalentowanych zawodników jak Mateusz Sopoćko i Egy Maulana Vikri może warto na nich postawić już w meczu ze Śląskiem!? Możemy być pewni ich ambicji i pełnego zaangażowania.

Mateusz to prawdziwy wychowanek, który zaczynał przygodę z Lechią w wieku 7 lat. Z pewnością „odda” serce i będzie walczył na 200% swoich możliwości, a skoro klub podpisał z nim kontrakt, to trener musiał coś w nim dostrzec.

Natomiast Egy, został gdzieś zauważony i polecony – niech pokaże na co go stać i potwierdzi swoją wartość na boisku.

W naszej Ekstraklasie potrzeba „świeżej krwi ” – Pan, Panie trenerze nic nie ryzykuje, a do zyskania jest bardzo dużo. Może to będą nasze, pomorskie talenty, zauważone i wypromowane w Lechii! Powinni dostać szansę na pokazanie się, jak ją wykorzystają już teraz to będzie super, jeżeli nie to debiut w Lechii  powinien ich zmotywować do jeszcze większego zaangażowania na treningach. Kibice z pewnością  przyjmą ich bardzo ciepło, może zasilą trybuny również goście z Indonezji, a Lechia zyska sporą grupę nowych fanów!

Życzymy Panu takiego trenerskiego nosa i minimum podium na koniec sezonu!