Studencki wyścig po Europie tylko z… puszką w kieszeni!?

RED BULL CAN YOU MAKE IT? – WYJĄTKOWY WYŚCIG PO EUROPIE

PRZEŻYJ PRZYGODĘ ŻYCIA!

Wystartowały zgłoszenia do międzynarodowego projektu ,,Red Bull Can You Make It?”. Do wyjątkowego, studenckiego wyścigu po Europie mogą zgłosić się wszyscy, którzy kochają wyzwania i pragną przeżyć niezapomnianą przygodę.

Studenckie drużyny będą miały za zadanie w tydzień (10-17 kwietnia 2018) przemierzyć Europę, by dotrzeć na metę zlokalizowaną w Amsterdamie. Bez pieniędzy, telefonów i kart kredytowych – ich jedyną walutą będą puszki Red Bulla. Ochotnicy mają czas na przesyłanie zgłoszeń do 14 lutego 2018.

Warunkiem uczestnictwa w fazie kwalifikacyjnej Red Bull Can You Make It jest zgłoszenie na oficjalnej stronie projektu trzyosobowej drużyny składającej się ze studentów. W następnym kroku muszą przesłać minutowy film, który przekona internautów i jury, że to właśnie oni powinni wziąć udział w projekcie. W minionej edycji z 2016 roku, w której to Paryż był destynacją uczestników, wzięły udział 3 polskie drużyny.

W tym roku wyzwanie podejmie aż 200 drużyn z 60 krajów. Wszystkie rozpoczną wyścig w jednym z punktów startowych, które zlokalizowane są w: Madrycie, Rzymie, Sztokholmie, Budapeszcie i Manchesterze. Po drodze na uczestników czekają również punkty kontrolne i misje specjalne do wykonania. Za wypełnienie każdej z nich otrzymają dodatkową walutę –  puszki Red Bulla. Drużyny mają 7 dni by dotrzeć na metę, które znajduje się w Amsterdamie.

Zespoły wymieniają puszki na nocleg, transport i jedzenie. W poprzedniej edycji odnotowanych zostało kilka spektakularnych wymian m.in. pewnej drużynie udało się wynegocjować skok ze spadochronem za 12 puszek Red Bulla, innej nocleg w pięciogwiazdkowym hotelu za 6, a najbardziej intratną transakcją była wymiana 18 puszek na bilety lotnicze z Londynu do Barcelony.

Więcej informacji znajduje się : TUTAJ!  – zgłoszenia TYLKO do 14 lutego 2018 roku.

Jak można zgłaszać się do udziału w „Red Bull Can You Make It?” 2018:

– należy zebrać grupę trzech znajomych (uwaga: wszyscy muszą być studentami uczelni wyższej)

– nagrać jednominutowy film, w którym wyjaśnicie, dlaczego to właśnie wy powinniście zostać wybrani (nie zapomnijcie wspomnieć o swojej pasji i cechach, które wyróżnią was na tle innych osób chętnych do wyruszenia w podróż po Europie za Red Bulla i niejeden uśmiech)

– zgłoście swoją drużynę do udziału na stronie : TUTAJ! – przed upływem 14 lutego 2018r.

Link do klipu znajdziecie : TUTAJ!

Poleca Pozytywny Portal : www.Pomorzanie.info – więcej na naszym FANPAGU : @StudentTrojmiasto