Trójmiejska Liga Siatkówki w Gdańsku

Trwa kolejny sezon rozgrywek Trójmiejskiej Ligi Siatkówki. W każdą niedzielę w godzinach 14.00 – 20.00 w Zespole Szkół Morskich przy ulicy Wyzwolenia 8 w Gdańsku Nowym Porcie spotykają się sympatycy piłki siatkowej. W tym roku rywalizuje 16 zespołów, do każdego może być zgłoszonych maksymalnie 12-stu zawodników. Wpisowe wynosi 1260 zł od drużyny za cały sezon.
– W naszej może zagrać każdy zespół, dopiero po rundzie zasadniczej następuje podział na I i II ligę. Zachęcamy wszystkich, którym brakuje ruchu na co dzień,  zamiast spędzać niedzielne popołudnia przed telewizorem proponujemy trochę ruchu, przy okazji możliwość nawiązania nowych znajomości – mówi organizator rozgrywek Paweł Siuber.

Hala podzielona jest na 3 boiska, na dwóch równocześnie odbywają się mecze, trzecie służy do rozgrzewki. Dzięki takiemu porządkowi na parkiecie panuje bardzo towarzyska atmosfera, zespoły obserwują mecze konkurentów, komentują zagrania i żywo reagują na udane akcje. Zapraszamy na halę do Nowego Portu kibiców i sympatyków siatkówki z całego Pomorza.

W TLS mogą być zgłoszone również zespoły mieszane (kobiety i mężczyźni),  nie ma ograniczeń wiekowych, jedynym wymogiem jest sportowy, koleżeński duch rywalizacji i gra fair play! Już teraz warto pomyśleć o zgłoszeniu na przyszły sezon, zapisy prowadzone są przez internet. Na adres e-mail: komisarztls@gmail.com należy wysłać zgłoszenie zawierające  następujące  dane:
a) nazwa zespołu
b) nazwiska i imiona zawodników (maksymalnie 12)
c) wskazanie kapitana oraz jego mail i telefon
d) wskazanie kierownika oraz jego mail i telefon

Szczegółowe informacje na temat rozgrywek można uzyskać pod numerem telefonu 501-241-299 oraz na stronie TLS na Facebooku.[Best_Wordpress_Gallery id=”26″ gal_title=”liga”]