Underdog – premiera 11.01.2019 mamy dla Was vouchery!

Premiera filmu „Underdog” w reżyserii Macieja Kawulskiego

Underdog – to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. Na ich podstawie powstał scenariusz autorstwa Mariusza Kuczewskiego. Borys „Kosa” Kosiński (Eryk Lubos) to zawodnik MMA, który jest u szczytu formy. W najważniejszej walce ze swoim największym rywalem Deni Takaevem (Mamed Khalidov) popełnia błąd, który przekreśla jego karierę. Traci wszystko.

„Underdog” film o prawdziwym człowieku

Film „Underdog” – to opowieść o słabościach i sile człowieka, zwątpieniu, które pokonuje rodząca się miłość, o walce z przeciwnościami losu i podniesieniu po upadku, poświęceniu, rodzinie i przyjaźni.

24.01.2019 zaprasza Kino na obcasach

Komedia taka jak dawniej! – „Miszmasz czyli KOGEL MOGEL 3” przedpremierowo 24 stycznia w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Ciąg dalszy przygód Kasi, ekscentrycznej rodziny Wolańskich i pozostałych bohaterów kultowej komedii „Kogel-Mogel”! „Miszmasz czyli KOGEL MOGEL 3” przedpremierowo 24 stycznia podczas Kina na Obcasach w Multikinie.

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy
z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 24 stycznia 2019 r. również w Multikino Gdańsk.

Mamy dla Was 2 podwójne bilety na film „Underdog” do wykorzystania od 14.01-17.01.2019 w Multikino Gdańsk – jak zdobyć vouchery :

Dzisiaj ( 10.01.2019 ) dokładnie o godz. 22.00 wysłać emaila na : KONTAKT www.Pomorzanie.info o temacie UNDERDOG. W treści podać imię i nazwisko – vouchery otrzymają 2 osoby, których wiadomość otrzymamy najbliżej godz. 22.00 – zwycięzców poinformujemy emailem. Powodzenia!

Do zabawy zaprasza Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info @Pomorzanie.info

Autor : Zibi