Young Business Festival już 21 i 22.10.2017

Zainspiruj się na Young Business Festival 2017

Nadchodząca jesień zapowiada się bardzo pobudzająco, gdyż wraz z nią nadchodzi kolejna odsłona festiwalu młodej przedsiębiorczości, czyli Young Business Festival. Zapraszamy już 21 i 22 października 2017 roku do gdańskiego Hotelu Almond przy ulicy Toruńskiej 12, na inspirujące prelekcje, prowadzone przez praktyków ze świata biznesu, którzy zmotywują uczestników do działania i realizacji swoich celów.

W tym roku odbędzie się IX edycja konferencji Young Business Festival. Event adresowany jest do wszystkich młodych, przedsiębiorczych ludzi. Przez 2 dni eksperci zgromadzą się w jednym miejscu, by zetknąć praktykę z teorią i pokazać jak wygląda biznes od zaplecza.

Tegoroczna edycja podzielona będzie na trzy bloki tematyczne: z zakresu motywacji, przedsiębiorczości oraz innowacji w biznesie. Na festiwalowej scenie wystąpią między innymi: Daniel Demko – CEO HR Partner, Natalia Bogdan – prezes zarządu międzynarodowej agencji rekrutacyjnej Jobhouse, Łukasz Dusza z Time For Design oraz Przemysław Sola – manager trójmiejskiego Business Link.

Szczegółowy harmonogram już wkrótce na stronie Young Business Festival, a do tego czasu zachęcamy do śledzenia profilu wydarzenia na facebook’u, gdzie na bieżąco informujemy o szczegółach.

Organizatorem cyklu prelekcji i warsztatów jest Studenckie Forum Business Centre Club Trójmiasto. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak wymagane są zapisy.

Patronat : Pozytywny Portal www.Pomorzanie.info