Zaplanuj WALENTYNKI na sportowo

Najwyższy czas pomyśleć o swojej drugiej połowie, my już mamy pomysł i cały plan! Zbieramy się całą ekipą przed akademikiem, łącznie 5 par,  zapraszamy dziewczyny na romantyczny spacer. Przechodzimy deptakiem z AWFiS, aż do plaży w Jelitkowie, tam spacer w kierunku molo w Sopocie. Po 40 minutach jesteśmy w miejscu, gdzie wcześniej ukryliśmy kwiaty i to jest pierwsza niespodzianka! Zapraszamy dziewczyny do knajpki przy molo na gorącą czekoladę i wspaniałą szarlotkę z gałką pysznych lodów. One jeszcze do końca nie wiedzą, że to dopiero początek! Już rozgrzani, idziemy spacerkiem do dworca w Sopocie. Czekamy na PKM-kę, po chwili przyjeżdża zgodnie z planem i opowiadamy coś o spacerze po lesie na Kaszubach. Dziewczyny trochę zdziwione, bo tyle romantyzmu na raz w nas wcześniej nie widziały. Prosimy, żeby zdały się na nas. Udajemy, że jeszcze nie wiadomo gdzie wysiadamy, szukamy, wypatrujemy czegoś przez okno i wreszcie…: Teraz! – krzyczy jeden z nas – Stacja Krzeszna! Wysiadamy! Przy stacji stoją dwa piękne konie, zaprzężone do eleganckich dużych sań, za nimi jeszcze 5 małych sanek! Wreszcie radość w oczach dziewczyn i pierwsze – mamy nadzieje nie ostanie – całusy dzisiejszego dnia. Tych po kwiatach nie liczymy, były takie sobie…ha,ha,ha. Wsiadamy i prosimy o szybką jazdę, tak żeby na długo zapamiętać ten dzień. Jest super ! Dużo śniegu, piękny widok, zapach lasu. Po drodze śpiewamy jakieś disco, a potem już poszliśmy na całość :…„Przez Twe oczy zielone, zielone oszalałem…” i zabawa trwa! Fajnie było, ale dziewczynom już zrobiło się zimno i TERAZ GWÓŹDŹ programu: Panie Woźnico prosimy do BIAŁEGO MISIA w Ośrodku Narciarskim „Koszałkowo” !!!

Wchodzimy, wszystko przygotowane, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami :

 

  •  krem z dyni z prażonymi ziarnami słonecznika i łezką wiejskiej śmietany,
  • zapiekana pierś z kurczaka z zielonego ogrodu z sosem bazyliowym,
  •  łosoś en’corte z ryżem i żurawiną,
  • grillowana karkówka,
  • ziemniaki pieczone,
  • grillowane warzywa,

potem jeszcze lampka wina i  deser FIT z musem truskawkowym!

Miny dziewczyn bezcenne, dużo śmiechu i radości. Każda z par opowiadała jak się poznała, gdzie wspólnie byli, co zobaczyli, podzieliliśmy się planami na przyszłość, a jedna para przy okazji oświadczyła, że latem bierze ślub!!!

Oczywiście to jeszcze nie koniec, przecież to jest ośrodek narciarski, a możemy wymienić bilety PKM-ki na SKIPASSY, więc do wypożyczalni i do 22.00 na oświetlonym stoku SZALEŃSTWO !!!

Tak możecie zaplanować również swoje Walentynki! Polecamy ekipa www.studenttrojmiasto.pl