O nas

Zapraszamy po informacje wszystkich przyszłych, obecnych i byłych Pomorzan , wszystkich którzy są młodzi lub czują się ciągle młodo, młodych ciałem, a przede wszystkim młodych duchem! Na naszej stronie znajdziecie informacje dla oraz do  mieszkańców z całej Metropolii czyli Trójmiasta oraz Kociewia, Kaszub i Żuław – uczniów, studentów, pracodawców i przyszłych pracowników, rodzin z dziećmi oraz dla osób starszych !

Portal www.Pomorzanie.info to informacje dla całego Pomorza o studiach, pracy, stypendiach, stażach, miejscach godnych polecenia, podróżach, pubach, restauracjach, klubach, kinach, teatrach, wydarzeniach kulturalnych i sportowych + Świat Podróży!

Mieszkańcy Gdańska, Sopotu i Gdyni pracują, prowadzą firmy i wypoczywają na Kociewiu i na Kaszubach – w drugą stronę to działa dokładnie tak samo. Mieszkańcy Gmin: Rumia, Reda, Wejherowo, Żukowo, Kartuzy, Kościerzyna, Pruszcz Gdański, Kolbudy, Tczew, Malbork, Starogard Gdański – przyjeżdżając do Trójmiasta zasilają rynek pracy, uczą się i studiują, korzystają ze wszystkich rozrywek, których nie mają w swoich miejscowościach. Dlatego wszystkie informacje o naszym regionie znajdziecie Państwo w jednym miejscu na : www.Pomorzanie.info

W poszczególnych kategoriach znajdziecie najpopularniejsze miejsca i wydarzenia z konkretnego regionu Pomorza + Świat Podróży!